Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 mei 15:00 FC IJsselmonde 1 Nieuwerkerk 1
4 jun 14:30 FC IJsselmonde 1 SSS 1
28 mei 14:30 Jonge Spartaan, de 1 FC IJsselmonde 1
22 mei 9:30 FC IJsselmonde 35+1 (zon) SC Feyenoord 35+2 (zon)
21 mei 12:00 FC IJsselmonde 35+1 BZC / Zuiderpark 35+2
11 jun 14:00 Overmaas 35+1 FC IJsselmonde 35+1
8 jun 20:00 FC IJsselmonde 35+1 Coal 35+2
29 mei 9:30 FC IJsselmonde 35+1 (zon) TransvaliaZW 35+2 (zon)
4 jun 13:00 Capelle 35+1 FC IJsselmonde 35+1
22 mei 14:00 FC IJsselmonde 1 (zon) Full Speed 1 (zon)
29 mei 14:30 Wilhelmus 1 (zon) FC IJsselmonde 1 (zon)
6 jun 14:30 FC IJsselmonde 1 (zon) HMSH 1 (zon)
31 mei 20:00 Strijen 5 FC IJsselmonde 2
28 mei 11:00 FC IJsselmonde 2 Rijnmond Hoogvliet Sport 3
22 mei 14:00 FC IJsselmonde 3 (zon) Alphense Boys 7 (zon)
29 mei 14:00 FC IJsselmonde 3 (zon) RKDEO 4 (zon)
22 mei 11:30 FC IJsselmonde 4 (zon) XerxesDZB 4 (zon)
29 mei 14:15 HOV/DJSCR 5 (zon) FC IJsselmonde 4 (zon)
22 mei 10:00 FC IJsselmonde 7 (zon) Coal 6 (zon)
29 mei 11:30 WCR 3 (zon) FC IJsselmonde 7 (zon)
12 jun 11:00 Victoria'04 5 (zon) FC IJsselmonde 7 (zon)
22 mei 12:00 FC IJsselmonde 8 (zon) Nieuwerkerk 7 (zon)
12 jun 12:00 Overmaas 5 (zon) FC IJsselmonde 8 (zon)
29 mei 11:45 FC IJsselmonde 8 (zon) Antibarbari 16 (zon)
1 jun 19:15 FC IJsselmonde JO17-1 SVS JO17-1
21 mei 10:30 Binnenmaas, FC JO17-1 FC IJsselmonde JO17-1
4 jun 14:30 Strijen JO17-1 FC IJsselmonde JO17-1
28 mei 12:00 RVVH JO17-1 FC IJsselmonde JO17-1
21 mei 10:15 FC IJsselmonde JO17-2 Pernis JO17-1
28 mei 10:00 VFC JO17-3 FC IJsselmonde JO17-2
21 mei 12:15 FC IJsselmonde JO15-1 Spirit JO15-1
28 mei 10:30 Alexandria'66 JO15-2 FC IJsselmonde JO15-1
21 mei 8:30 RVVH JO15-2 FC IJsselmonde JO15-2
21 mei 8:30 Barendrecht JO12-1 FC IJsselmonde JO12-1
21 mei 8:30 FC IJsselmonde JO12-2 DRL JO12-1
21 mei 12:30 SEP JO12-1 FC IJsselmonde JO12-3
21 mei 10:15 FC IJsselmonde JO11-1 NSVV JO11-1
21 mei 11:30 Slikkerveer JO11-2 FC IJsselmonde JO11-2
21 mei 8:30 FC IJsselmonde JO11-3 SHO JO11-5
21 mei 10:30 BZC / Zuiderpark JO11-2 FC IJsselmonde JO11-4
21 mei 8:30 Slikkerveer JO10-2 FC IJsselmonde JO10-1
21 mei 9:40 FC IJsselmonde JO10-2 NOCKralingen JO10-1
21 mei 10:30 Binnenmaas, FC JO10-2 FC IJsselmonde JO10-3
21 mei 8:30 Capelle JO9-1 FC IJsselmonde JO9-1
21 mei 8:30 FC IJsselmonde JO9-2 Perkouw JO9-1
21 mei 10:30 Binnenmaas, FC JO8-1 FC IJsselmonde JO8-1
21 mei 8:30 FC IJsselmonde JO8-2 NOCKralingen JO8-1
28 mei 9:45 Smitshoek JO8-4 FC IJsselmonde JO8-2
21 mei 8:30 FC IJsselmonde JO7-1 RDM JO7-1
21 mei 8:50 Sparta (AV) JO7-2 FC IJsselmonde JO7-1
21 mei 8:40 FC IJsselmonde JO7-1 TransvaliaZW JO7-1
21 mei 9:30 Steeds Hooger JO7-2 FC IJsselmonde JO7-2
21 mei 9:50 Maense, FC JO7-2 FC IJsselmonde JO7-2
21 mei 9:40 FC IJsselmonde JO7-2 TransvaliaZW JO7-2
28 mei 12:00 FC IJsselmonde MO15-1 Smitshoek MO15-1
21 mei 10:00 Rockanje MO13-1 FC IJsselmonde MO13-1
4 jun 12:00 FC IJsselmonde MO13-1 FC Vlotbrug MO13-1
28 mei 10:00 Brielle, VV MO13-1 FC IJsselmonde MO13-1
4 jun 14:30 Blijdorp VR1 FC IJsselmonde VR1
21 mei 14:30 sv Poortugaal VR1 FC IJsselmonde VR1
28 mei 13:15 FC IJsselmonde VR1 Smitshoek VR1
11 jun 15:00 DSVP VR3 FC IJsselmonde VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!