Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl
Secretaris Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
2e Secretaris Marcel de Jong 06 20 907 668 secretaris2@fcijsselmonde.nl
Wedstrijdsecretaris Dennis Scherpenisse 06 50 414 773 wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid algemeen Dick Sassenburg 06 53 675 353 dick@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid algemeen Ton van Assendelft 06 31 910 453
Jeugdvoorzitter Jerry Reina 06 19 995 982 jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

Overig bestuur

Kantinebeheerder Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Marcel de Jong 06 20 907 668 ledenadministratie@fcijsselmonde.nl
TC zondag Ton van Assendelft 06 31 910 453
TC zaterdag Dick Sassenburg 06 53 675 353 dick@fcijsselmonde.nl
TC jeugd Jerrel Leeuwin

Wedstrijdzaken

Coördinator jeugd bovenbouw Icheron Riley 06 12 542 419 icheron@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd middenbouw Jerrel Leeuwin
Coördinator jeugd onderbouw David Brugghe
Wedstrijdsecretariaat Erik Twickler
Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl
Meisjes & jonge dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl