Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl
Secretaris  

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
2e Secretaris  

Ledenadministratie

Marcel de Jong 06 20 907 668 secretaris2@fcijsselmonde.nl  

ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter  

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773 jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl  

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen  

Sponsorzaken

Dick Sassenburg 06 53 675 353 dick@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid algemeen  

Technische Commissie selecties

Ton van Assendelft 06 31 910 453  
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig bestuur

Kantinebeheerder Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid jeugd – technisch Jerry Reina 06 19 995 982 jerry@fcijsselmonde.nl
Hoofd Jeugd Opleidingen Michael Muijen 06 87 242 536 michael@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid jeugd meisjes voetbal  Sarita Paans 06 11 641 667 meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl

 

Coördinatoren

Coördinator jeugd JO13, JO16 & JO17 José Pallas-Fuentes 06 24 661 167 jose@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO14 & JO15 Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO10 t/m JO12 Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO6 t/m JO9 Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl
Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl
Meisjes & jonge dames voetbal Alex Burki