Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan voorzitter@fcijsselmonde.nl
Secretaris Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
2e Secretaris Marcel de Jong 06 20 907 668 secretaris2@fcijsselmonde.nl
Wedstrijdsecretaris Dennis Scherpenisse 06 50 414 773 wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid algemeen Dick Sassenburg
Bestuurslid algemeen Ton van Assendelft
Jeugdvoorzitter Jerry Reina 06 19 995 982 jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig bestuur

Kantinebeheerder Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Marcel de Jong 06 20 907 668 ledenadministratie@fcijsselmonde.nl
TC zondag Ton van Assendelft
TC zaterdag Ed van der Mooren

 

Wedstrijdzaken

Wedstrijdzaken jeugd bovenbouw Icheron Riley 06 12 542 419 icheron@fcijsselmonde.nl
Wedstrijdzaken jeugd onderbouw Achmed Kasmi 06 33 684 983
Wedstrijdzaken zaterdag senioren Erik Twickler 06 52 658 565 wedstrijdzakenzaterdag@fcijsselmonde.nl
Wedstrijdzaken zondag senioren wedstrijdzakenzondag@fcijsselmonde.nl
Dames voetbal Jimmy van Elburg 06 83 224 143 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl
Meisjes & jonge dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl