Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl
Secretaris  

 

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
2e Secretaris  

 

Ledenadministratie

Marcel de Jong 06 20 907 668 secretaris2@fcijsselmonde.nl  

 

ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter  

 

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773 jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl  

 

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen  

 

Technische Commissie selecties

Ton van Assendelft 06 31 910 453  
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig jeugdbestuur

Bestuurslid jeugd – technischJerry Reina06 19 995 982jerry@fcijsselmonde.nl
Hoofd Jeugd OpleidingenMichael Muijen06 87 242 536michael@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid jeugd meisjes voetbal Sarita Paans06 11 641 667 meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl

 

Jeugd coördinatoren

Coördinator jeugd JO13, JO16 & JO17 José Pallas-Fuentes 06 24 661 167 jose@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO14 & JO15 Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO10 t/m JO12 Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO6 t/m JO9 Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl
Meisjes & jonge dames voetbal Alex Burki 06 48 140 627  

 

Overige functies

Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl
KantinebeheerderMarcel de Heer06 44 153 797kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
VertrouwenscontactpersoonClaudia de Winter06 30 822 129vcp@fcijsselmonde.nl
Vertrouwenscontactpersoon Audrey Murphey vcp@fcijsselmonde.nl
Webmaster Jan Rens van den Herik webmaster@fcijsselmonde.nl