Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl
Secretaris

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
2e Secretaris

Ledenadministratie

Marcel de Jong 06 20 907 668 secretaris2@fcijsselmonde.nl

ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773 jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen

Sponsorzaken

Dick Sassenburg 06 53 675 353 dick@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid algemeen

Technische Commissie selecties

Ton van Assendelft 06 31 910 453
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

Overig bestuur

Kantinebeheerder Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid jeugd – technisch Jerry Reina 06 19 995 982 jerry@fcijsselmonde.nl
Hoofd Jeugd Opleidingen Michael Muijen 06 87 242 536 michael@fcijsselmonde.nl

Coördinatoren

Bestuurslid jeugd – technisch

Coördinator jeugd JO17 & JO16

Icheron Riley 06 12 542 419 icheron@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO13 t/m JO15 Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO13 t/m JO15 José Pallas-Fuentes 06 24 661 167 jose@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO10 t/m JO12 Richard Eijgelsheim 06 54 766 955 richard@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO10 t/m JO12 Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl
Coördinator jeugd JO6 t/m JO9 Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl
Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid jeugd meisjes voetbal

Meisjes & jonge dames voetbal

Sarita Paans 06 11 641 667 meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl