Trainingstijden

Trainingstijden

Trainingstijden

Zie hier de indeling van de velden.

 

TEAMS Trainingsdagen Tijden Veld Kleedkamer
JO7 – 1 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 14
JO8 – 1 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 14
JO8 – 2 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 14
JO9 – 1 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 13
JO9 – 2 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 13
JO9 – 3 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 13
JO9 – 4 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 1 Kleedkamer 13
JO11 – 1 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 3a Kleedkamer 13
JO11 – 2 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 3a Kleedkamer 13
JO11 – 3 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 3a Kleedkamer 13
MO11 – 1 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 1a Kleedkamer 7
JO12 – 1 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 3b Kleedkamer 14
JO12 – 2 Maandag – Woensdag 18:00 – 19:00 Veld 3b Kleedkamer 14
JO13 – 1 Dinsdag – Donderdag 19:00 – 20:00 Veld 1a Kleedkamer 5
JO13 – 2 Dinsdag – Donderdag 19:00 – 20:00 Veld 1a Kleedkamer 7
JO14 – 1 Maandag

Woensdag

Donderdag

18:30 – 20:00

18:30 – 20:00

19:00 – 20:30

Veld 1b

Veld 1b

Veld 3a

Kleedkamer 3
JO14 – 2 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 3a Kleedkamer 6
JO15 – 1 Dinsdag – Donderdag 19:00 – 20:00 Veld 1b Kleedkamer 8
JO15 – 2 Dinsdag – Donderdag 19:00 – 20:00 Veld 1b Kleedkamer 8
JO15 – 3 Dinsdag – Donderdag 18:00 – 19:00 Veld 3a Kleedkamer 6
MO15 – 1 Maandag – Woensdag 19:00 – 20:00 Veld 1a Kleedkamer 7
JO17 – 1 Maandag – Woensdag 19:00 – 20:00 Veld 3a Kleedkamer 6
Zondag selectie Dinsdag – Donderdag 20:00 – Einde Veld 1 Kleedkamer 4 & 6
3e Dinsdag

Donderdag

20:00 – Einde

20:30 – Einde

Veld 3a Kleedkamer
4e Dinsdag – Donderdag 20:00 – Einde Veld 3a Kleedkamer
5e Dinsdag – Donderdag 20:00 – Einde Veld 3b Kleedkamer
Overig Dinsdag – Donderdag 20:00 – Einde Veld 3b Kleedkamer
Zaterdag selectie Maandag – Woensdag 20:00 – Einde Veld 1a Kleedkamer 4
2e Woensdag 20:00 – Einde Veld 1b Kleedkamer 13
3e Maandag

Woensdag

20:00 – Einde Veld 3b Kleedkamer 8
4e Maandag – Woensdag 20:00 – Einde Veld 3b Kleedkamer 14
VR1 Maandag – Woensdag 20:00 – Einde Veld 1b Kleedkamer 7
Veteranen Woensdag 20:00 – Einde Veld 3a Kleedkamer 5