Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Het bestuur & overige contacten

Het bestuur & overige contacten

Dageljks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl

Secretaris

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773

jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen 

Technische Commissie selecties

Ton van Assendelft 06 31 910 453  
Penningmeester (aftredend) Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig jeugdbestuur

Jeugd technisch Jerry Reina 06 19 995 982 jerry@fcijsselmonde.nl

Hoofd Jeugd Opleider

Michael Muijen 06 87 242 536 michael@fcijsselmonde.nl

Meisjes voetbal

Sarita Paans 06 11 641 667

meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl

 

 

Jeugd coördinatoren

Coördinator jeugd JO13, JO16 & JO17 José Pallas-Fuentes 06 24 661 167 jose@fcijsselmonde.nl

Coördinator jeugd JO14 & JO15

Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl

Coördinator jeugd JO10 t/m JO12

Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl

Coördinator jeugd JO6 t/m JO9

Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl

Meisjes & jonge dames voetbal

Alex Burki 06 48 140 627

alex@fcijsselmonde.nl

 

Overige functies

Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl

Kantinebeheerder

Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Vacant   ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Claudia de Winter 06 30 822 129 vcp@fcijsselmonde.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Audrey Murphey   vcp@fcijsselmonde.nl

Webmaster / Media

Jan Rens van den Herik 06 11 441 102

webmaster@fcijsselmonde.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!