Cookie beleid FC IJsselmonde

De website van FC IJsselmonde is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Het bestuur & overige contacten

Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl

Secretaris 

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
Penningmeester Jan Rens van den Herik 06 11 441 102 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig (jeugd)bestuur

Webmaster / Media

Jan Rens van den Herik 06 11 441 102

webmaster@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773

jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen 

Ton van Assendelft    

Bestuurslid algemeen

Johan Kanters    

Meisjes voetbal

Marlon Lobles  

 

Jeugdactiviteiten

Audrey Murphy  

jeugdactiviteiten@fcijsselmonde.nl 

Jeugdtechnische voetbalzaken 

José Pallas-Fuentes
Driton Belaj

06 24 661 167
06 24 308 300

jose@fcijsselmonde.nl
driton@fcijsselmonde.nl 

Penningmeester & sponsorcommissie jeugd

Vacant   jeugdsponsoring@fcijsselmonde.nl 

 

Jeugd coördinatoren

Coördinator A (JO19/JO18) jeugd (2005-2006)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl

 

Coördinator B (JO17/JO16) jeugd (2007-2008)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl

 

Coördinator C (JO15/JO14) jeugd (2009-2010)

Driton Belaj 06 24 308 300 driton@fcijsselmonde.nl 

Coördinator D (JO13/JO12) jeugd (2011-2012)

Driton Belaj 06 24 308 300 driton@fcijsselmonde.nl 

Coördinator E/F (JO11/JO10/JO9) jeugd (2013-2015)

André Dirks   Aanwezig op dinsdag en donderdag

Coördinator mini's (JO8/JO7/JO6) jeugd (2016-2018)

Vacant   ledenadministratie@fcijsselmonde.nl 

Meisjes & jonge dames voetbal

Sarita Paans 06 11 641 667

meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl 

 

Overige functies

Selectiezaken Ron Boerlage 06 15 408 413 rm.boerlage@gmail.com
Feestcommissie Marcel Amens 06 54 944 737 marcel.amens@mikocoffee.com
Damesvoetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl

Kantinebeheerder

Ton van Assendelft   kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Vacant   ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Scheidsrechterscoördinator

Vacant    

Vertrouwenscontactpersoon

Vacant   vcp@fcijsselmonde.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!