Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Het bestuur & overige contacten

Het bestuur & overige contacten

Dageljks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl

Secretaris

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
Penningmeester Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl
Bestuurslid Algemeen Jan Rens van den Herik 06 11 441 102 webmaster@fcijsselmonde.nl

 

Overig (jeugd)bestuur

Webmaster / Media

Jan Rens van den Herik 06 11 441 102

webmaster@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter

Jan Rens van den Herik 06 11 441 102

jeugdvoorzitter@fcijsselmonde.nl

Wedstrijdsecretaris (zaterdag)

Vacant  

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen 

Technische Commissie Zondag

Ton van Assendelft 06 31 910 453  

Hoofd Jeugd Opleider

Michael Muijen 06 87 242 536 michael@fcijsselmonde.nl

Meisjes voetbal

Sarita Paans 06 11 641 667

meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl

 

 

Jeugd coördinatoren

Coördinator A jeugd (2003-2004)

Michael Muijen

06 87 242 536

michael@fcijsselmonde.nl

Coördinator B jeugd (2005-2006)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl

Coördinator C jeugd (2007-2008)

Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl
Coördinator D jeugd (2009) Vacant    

Coördinator D jeugd (2010)

Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl

Coördinator E jeugd (2011)

Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl

Coördinator E jeugd (2010)

Jerrel Mohan 06 81 743 194 jerrelmohan8@gmail.com

Coördinator F jeugd (2013-2014)

Vacant    

Coördinator mini's (2015-2017)

Vacant    

Meisjes & jonge dames voetbal

Alex Burki 06 48 140 627

alex@fcijsselmonde.nl

 

Overige functies

Technische Commissie Zaterdag Ron Boerlage 06 15 408 413 rm.boerlage@gmail.com
Technische Commissie Zondag Marcel Amens 06 54 944 737 marcel.amens@mikocoffee.com
Dames voetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl

Kantinebeheerder

Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Vacant   ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Scheidsrechterscoördinator

Dave Koffij 06 27 528 349 scheidsrechterscoordinator@fcijsselmonde.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Audrey Murphy 06 23 491 962 vcp@fcijsselmonde.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!