Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Het bestuur & overige contacten

Het bestuur & overige contacten

Dagelijks bestuur

Voorzitter Sandra Mouthaan 06 17 009 101 voorzitter@fcijsselmonde.nl

Secretaris 

Wedstrijdsecretaris zondag

Tom van Rooij 06 13 456 783 secretaris@fcijsselmonde.nl
Penningmeester Frans Zeulevoet 06 23 589 460 penningmeester@fcijsselmonde.nl

 

Overig (jeugd)bestuur

Webmaster / Media

Jan Rens van den Herik 06 11 441 102

webmaster@fcijsselmonde.nl

Jeugdvoorzitter

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Dennis Scherpenisse 06 50 414 773

wedstrijdsecretaris@fcijsselmonde.nl

Bestuurslid algemeen 

Ton van Assendelft 06 31 910 453  

Bestuurslid algemeen

Johan Kanters 06 13 966 333  

Meisjes voetbal

Sarita Paans 06 11 641 667

meisjesvoetbal@fcijsselmonde.nl

Jeugdactiviteiten

Audrey Murphy  

jeugdactiviteiten@fcijsselmonde.nl 

Jeugdtechnische voetbalzaken (jongens)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl
  Rishi Weidum 06 40 835 853 rishiweidum@gmail.com 

(Jeugd)technische voetbalzaken (meisjes/dames)

Vince Bontes

06 39 313 094

vincebontes@gmail.com 

Bestuurslid algemeen jeugd

Driton Belaj 06 24 308 300 dritonbelaj@gmail.com 

Penningmeester & sponsorcommissie jeugd

Martin Smit   jeugdsponsoring@fcijsselmonde.nl 

 

Jeugd coördinatoren

Coördinator A (JO19/JO18) jeugd (2004-2005)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl

 

Coördinator B (JO17/JO16) jeugd (2006-2007)

José Pallas-Fuentes

06 24 661 167

jose@fcijsselmonde.nl

 

Coördinator C (JO15) jeugd (2008)

Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl

Coördinator C (JO14) jeugd (2009)

Dave Koffij 06 27 528 349 dkoffij@upcmail.nl

Coördinator D (JO13) jeugd (2010)

Omar Imossaten 06 14 492 394 omar@fcijsselmonde.nl

Coördinator D (JO13) jeugd (2010)

Driton Belaj 06 24 308 300 dritonbelaj@gmail.com 

Coördinator D (JO12) jeugd (2011)

Mourad Daya 06 54 798 058 mourad@fcijsselmonde.nl

Coördinator E (JO11) jeugd (2012)

Rami Rashid 06 16 534 569 rami@fcijsselmonde.nl

Coördinator E/F (JO10/JO9/JO8) jeugd (2013-14-15)

Mark de Wit   ikke1881@gmail.com

Coördinator mini's (JO7/JO6) (2016-2018)

Gaby Hofman 06 81 475 507 Gabyhofman0201@hotmail.com

Meisjes & jonge dames voetbal
(MO13 & MO15)

Vince Bontes 06 39 313 094 vincebontes@gmail.com 

 

 

Overige functies

Technische Commissie  Ron Boerlage 06 15 408 413 rm.boerlage@gmail.com
Feestcommissie Marcel Amens 06 54 944 737 marcel.amens@mikocoffee.com
Damesvoetbal Sarita Paans 06 11 641 667 damesvoetbal@fcijsselmonde.nl

Kantinebeheerder

Marcel de Heer 06 44 153 797 kantinebeheerder@fcijsselmonde.nl
Ledenadministratie Dennis Scherpenisse   ledenadministratie@fcijsselmonde.nl

Scheidsrechterscoördinator

    scheidsrechterscoordinator@fcijsselmonde.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Audrey Murphy 06 23 491 962 vcp@fcijsselmonde.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!